Hypotéka? Umíme poradit!

Nikdo nemá křišťálovou kouli. Nemůžeme proto s jistotou říct, jaká bude situace na trhu za 5 či 10 let. Hypotéky jsou segment, ve kterém můžeme alespoň předvídat.  Chcete brzy zrealizovat svůj sen o vlastní nemovitosti a přitom to udělat chytře? Každé ,,poprvé” mívá svá úskalí. Náš tým stál u podpisu stovky hypotečních úvěrů. Kontaktujte nás a zjistěte, jaké jsou možnosti vám pomoci.

 

Všichni přemýšlí nad nákladovostí úvěru. Je ale třeba brát v potaz, že jde pouze o jednu stranu mince. Co poplatková struktura, metodika banky, podmínky úrokové sazby, výše splátky? Nezkušenému člověku se z toho mnohdy zatočí hlava. Bezpečnost úvěru přitom vyvěrá  z faktu, jak ho je člověk schopen splácet. Úvěr by neměl omezovat nebo představovat významné riziko.

S klienty rozebíráme situaci ze všech možných úhlů. Uvědomujeme si , že největší pozornost je důležité věnovat výši měsíčních výdajů. Je rozdíl hypotéku splácet 25 nebo 30 let, jak však svoji situaci dopředu správně odhadnout? Počítání ruku v ruce se znalostí nástrojů trhu přináší výhledově zajímavá řešení.  Na 30 let můžete splácet 4 000 Kč, na 25 let třeba 5 000 Kč. Co kdybychom vaši tisícikorunu vložili jinam a tak docílili, že hypoteční úvěr splatíte předčasně a ušetříte i na úrocích? Nejen to. S diverzifikací bankovního portfolia získáte větší jistotu. Tvoříte si záplatu, kdyby udeřila vyšší moc. A když se dostanete do pracovní neschopnosti, nižší výše splátky a vytvořená rezerva vám umožní klidnější spánek.

O vašich financích rozhodujete vždy pouze vy, my však s nimi umíme zajímavě pracovat. Rádi vás navedeme, jak si s hypotékou můžete počínat. Jedno je jisté – s námi získáte rezervu – budete ve větším klidu a s penězi, které jste ochotni odkládat a rozmnožovat, mrchu jménem hypotéka brzy umoříme.

 

Štítky: , ,

Rubrika:

Autor článku: Lída Dubinská